حمل و نقل و برگشت

حمل بسته‌ی شما

بسته ها باید حداکثر دو روز پس از تایید پرداخت ارسال شوند. اگر شما روش های دیگری را برای پرداخت انتخاب کنید ممکن است مالیاتی بر آن افزوده شود. شما به هرنوع شیوه‌ی حمل را که انتخاب کنید شماره‌ی پیگیری مرسوله برای شما ارسال خواهد شد.

خریدار موظف و متعهد میباشد سفارش خود را در هنگام دریافت از نماینده سایت، پیک و یا شرکت حمل و نقل با مندرجات فاکتور و مشخصات کالاها مطابقت داده و در صورت وجود هر گونه مغایرت در سفارش ، کسری لوازم جانبی و همراه و یا ایراد فیزیکی و ظاهری ( از قبیل شکستگی، له شدگی و ... ) از دریافت سفارش خودداری نماید. بدیهی است دریافت کالا یا استفاده از آن به هر نحو به منزله تایید صحت و کامل بودن سفارش و تایید سلامت ظاهری و فیزیکی کالا میباشد و پس از آن هیچ گونه اشکال و ایراد ظاهری و یا کسری کالا و لوازم مورد قبول نمی باشد.

هزینه ارسال کالا از فروشگاه اینترنتی مارکت سیتی به شرکت حمل و نقل در تهران در این فاکتور درج شده که مبلغ تقریبی و میانگین میباشد و هزینه بین شهری در مقصد اخذ میگردد. هزینه پیک تهران بر عهده خریدار میباشد و در محل اخذ میگردد. لازم به ذکر است فقط در خرید های بالای 200 هزار تومان مارکت سیتی هزینه پیک را بر عهده گرفته  و کرایه باربری و حمل و نقل با خریدار مباشد .

کلیه سفارشات تایید شده در سایت در همان روز و یا در اولین روز کاری پس از آن ارسال می گردند. در صورتیکه آدرس ، کد ملی و شماره تماسهای شما ناقص باشد سفارش شما ارسال نمی گردد. در شرایط خاص بازار و یا موجودی انبار ممکن است سفارش شما موجود نباشد ، در این صورت جهت کالای جایگزین و یا عودت وجه با شما هماهنگی لازم صورت میگیرد.

فروشگاه اینترنتی مارکت سیتی مسئول ارسال سفارشات تایید و پرداخت شده می باشد. در غیر این صورت بلافاصله سفارش شما به صورت یکطرفه توسط سیستم ما حذف می گردد. همچنین مارکت سیتی مسئول تحویل کالا با لوازم همراه کارخانه سازنده میباشد و در صورتیکه درایور راه انداز به همراه دستگاه وجود نداشت، تهیه و یا دانلود آن بر عهده خریدار می باشد ، و از این بابت هیچ گونه مسولیتی بر عهده مارکت سیتی نمی باشد .